Doczepianie włosów metodą clip in

9

Marzysz o wspaniałych, długich i gęstych włosach? Boisz się, że zabiegi fryzjerskie, polegające na ich przedłużeniu znacznie je osłabią? Jest na to proste rozwiązanie – doczepianie włosów metodą clip in. Dzięki niej masz szansę stać się posiadaczką pięknej fryzury, gdy potrzebujesz wspaniale wyglądać, idąc na imprezę czy sesję zdjęciową.

Co to jest metoda clip in?

To bardzo łatwy sposób, polegający na tym, że naturalne włosy doczepiane są do prawdziwych za pomocą specjalnych klipsów. Nie trzeba używać tu żadnych urządzeń, oddziałujących wysoką temperaturą, która osłabia kondycję włosa, ani wybitnych umiejętności fryzjerskich. Całość przeprowadzić można samemu w domowym zaciszu. Wystarczy zakupić odpowiednie pasma, umieszczone na taśmie i podpiąć je w odpowiedni sposób. Wymaga to minimalnej wprawy, ale szybko można opanować tę sztukę – wystarczy chwila nauki według instrukcji, zamieszczonej choćby w internecie. Główną zasadą, jaką wymaga od użytkownika doczepianie włosów metodą clip in, jest umieszczenie dłuższych taśm z tyłu głowy, a krótszych po bokach. Należy także zadbać, by nic nie wydostało się na zewnątrz – klipsy i taśmy muszą pozostać niewidoczne,w przeciwnym razie będzie wyglądało to bardzo nieestetycznie, psując zupełnie efekt, o który zabiegamy. Firma, która oferuje takie rozwiązanie na włosy clip in ohlovehair

Jakie są plusy tej metody?

Z pewnością jest ona bezpieczna i nieinwazyjna dla naturalnych włosów, co ma duże znaczenie dla większości z nas. Ich kondycja nie ulega osłabieniu, chyba że ciągniemy czy szarpiemy podczas mycia lub czesania. Ponadto koszt całości jest raczej niewysoki – raz zakupione pasma mogą nam służyć wielokrotnie, podczas gdy za zabieg doczepiania włosów u fryzjera trzeba zapłacić kilkaset, a nawet tysiąc złotych. Kolejna sprawa to naturalny efekt i możliwość robienia z włosów clip in dowolnych fryzur, upięć itd. Również szybkość realizacji całości jest tu istotna – w każdej chwili można doczepić sobie pasma, bez konieczności wychodzenia z domu w celu udania się do salonu fryzjerskiego, w którym spędzimy kilka godzin. Włosy doczepiane metodą clip in można myć i czesać, tak samo, jak naturalne, choć nie trzeba tego robić aż tak często. Nie można jednak zapominać o tej czynności, gdyż zbiera się na nich brud.

A minusy? Zdecydowanie głównym jest fakt, że to rozwiązanie jednorazowe, które należy powtarzać za każdym razem. Jest idealne na specjalne okazje, jednak do codziennego użytkowania może być kłopotliwe – jeśli masz dzień w dzień doczepiać włosy, może warto przemyśleć inną metodę przedłużania.

Post Author: meganews

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *